ROWERY
ELEKTRYCZNE

EL-BIKE

Rowery elektryczne

Dbasz o zdrowie, środowisko i zawsze jesteś na czas

EL-BIKE rowery elektryczne

Sprzedajemy rowery elektryczne dobrych, zagranicznych marek, pochodzące od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu możemy mieć pewność, że pochodzą  z legalnego źródła. Mamy w ofercie modele w różnych przedziałach cenowych, więc każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Prowadzimy również sprzedaż różnego rodzaju akcesoriów do rowerów (liczniki, siodła itp.). Dodatkowo zajmujemy się serwisem i naprawą rowerów elektrycznych, a także regenerowaniem baterii.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ROWER ELEKTRYCZNY?

Popularność rowerów elektrycznych bardzo wzrosła na przestrzeni ostatnich lat. Przyczynił się do tego między innymi wzrost świadomości społeczeństwa, szczególnie w dużych miastach, w zakresie zdrowia i ochrony środowiska. Dla każdego korzyść z jazdy takim rowerem może być inna. Wśród najczęściej spotykanych zalet wymienić można:

  • dbałość o środowisko – rezygnując z samochodu lub autobusu na rzecz roweru, na pewno wspierasz środowisko i przyczyniasz się do jego ochrony oraz odbudowy otaczającej Cię natury,
  • najbardziej efektywny dojazd do pracy – wybierając rower unikasz korków i nie musisz martwić się o dostępność miejsca parkingowego oraz związanych z nim opłat; dojazd do pracy jest zatem szybszy i tańszy,
  • profilaktyka zdrowotna – korzystając z roweru jako środka transportu, spędzasz więcej czasu na świeżym powietrzu, jak również unikasz tłumów – oba te czynniki wpływają na zmniejszenie ryzyka złapania szczególnie infekcji górnych dróg oddechowych,
  • oszczędności finansowe – wybierając rower oszczędzasz pieniądze, ponieważ średni koszt przejechania 100 kilometrów jest mniejszy niż jedna złotówka,
  • spory zasięg km – w trybie ekonomicznym na jednym doładowaniu baterii bezwysiłkowo przejedziesz nawet do 120 km,
  • większa niezależność – wybierając rower jako środek transportu stajesz się niezależny od często zawodnej (szczególnie w okresie „pandemii”) komunikacji miejskiej; dzięki temu dojedziesz wszędzie na czas,
  • nieopisana frajda – jazda rowerem elektrycznym potrafi być niezwykle ekscytująca! doświadczenie to trudno opisać słowami… musisz przekonać się sam,
  • wzrost mobilności i aktywności osób starszych – jeśli ze względu na wiek lub kondycję zdrowotną nie możesz sobie pozwolić na sprawne przemieszczanie się lub też wysiłek fizyczny, ale jednocześnie nie chciałbyś rezygnować z jazdy rowerem – rower elektryczny może okazać się doskonałym rozwiązaniem.

To tylko przykłady korzyści płynących z jazdy rowerem elektrycznym, a właściwie z rowerowego stylu życia. Czy jesteś gotowy na taką zmianę również w Twoim życiu?

Rowery elektryczne dla każdego

Jeśli nie jesteś pewien, jaki model najlepiej sprosta Twoim potrzebom i wymaganiom, bardzo chętnie przedstawimy Ci dostępne opcje i pomożemy w podjęciu decyzji. W swojej ofercie posiadamy rowery elektryczne wielu renomowanych firm, zarówno modele przeznaczone do jazdy sportowej, jak i rekreacyjnej, z dużymi kołami, z małymi itd. 

Kliknij na interesującej Cię karcie, by zobaczyć opis marki.

Winora

ZOBACZ WIĘCEJ
Winora to niemiecka firma działająca na rynku od 1914 roku. Rowery tej firmy charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania. W swojej ofercie Winora posiada modele rowerów elektrycznych dla każdego przedziału wiekowego – począwszy od dzieci po seniorów. Winora jest jedną z marek należących do grupy Haibike.

Gazelle

ZOBACZ WIĘCEJ
Gazelle to renomowana marka rowerów holenderskich. Firma utworzona została w 1902 roku. Gazelle postrzegany jest jako najbardziej uznany producent rowerów w Holandii, gdzie uzyskał miano Firmy Królewskiej. Każdy model jest zaprojektowany tak, by spełniał oczekiwania najbardziej wymagających rowerzystów.

Batavus

ZOBACZ WIĘCEJ
Batavus to holenderska firma z ponad 100-letnim doświadczeniem. Wiodący producent komfortowych rowerów klasy premium. W 2016 elektryczny rower Batavus Stream wyposażony w system wspomagania YAMAHA został uznany za najlepszy rower roku przez niezależne Stowarzyszenie Konsumentów w Holandii.

Sparta

ZOBACZ WIĘCEJ
Rowery elektryczne holenderskiej firmy Sparta były wielokrotnie nagradzane za innowacyjność projektu i wydajność mechanizmu. Firma z ponad 100-letnim doświadczeniem w branży rowerowej w swojej ofercie posiada także inteligentne rowery elektryczne (smart e-bikes), które można kontrolować z aplikacji na smartfonie.

Union

ZOBACZ WIĘCEJ
Union to holenderska marka specjalizująca się głównie w produkcji rowerów miejskich. Posiada również ponad 100 lat doświadczenia na rynku.

Kalkhoff

ZOBACZ WIĘCEJ
Kalkhoff to niemiecka firma z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkowaniu rowerów. W swojej ofercie posiada zarówno rowery trekingowe jak i miejskie. Specjalnie zaprojektowana seria rowerów elektrycznych PLUS pozwala na komfortową jazdę w każdym terenie, przy obciążeniu nawet do 170 kilogramów.

Trek

ZOBACZ WIĘCEJ
Trek to amerykański producent rowerów z prawie 50-letnim doświadczeniem. Marka zbodyła swoje uznanie głównie w rowerach górskich oraz kolarzowych.

Kettler

ZOBACZ WIĘCEJ
Kettler to niemiecka marka rowerowa działająca na rynku już ponad 40 lat. Prawie każdy z rowerów jest całkowicie ręcznie wykonywany i malowany oraz przechodzi kilka kontroli jakości.

Giant

ZOBACZ WIĘCEJ
Giant to firma holenderska, która powstała na Tajwanie blisko 50 lat temu. Jest światowej sławy liderem na rynku wysokiej jakości rowerów, głównie kolarzowych i górskich.

Hercules

ZOBACZ WIĘCEJ
Hercules jest niemieckim producentem rowerów oferującym na rynku od prawie 140 lat wysokiej klasy sprzęt. Specjalizuje się głównie w rowerach crossowych oraz trekingowych.

Haibike

ZOBACZ WIĘCEJ
Firma Haibike została założona w 1995 roku w małym niemieckim miasteczku Schweinfurt. Dziś jest jednym z największych producentów rowerów na świecie. Do grupy Haibike należy wiele innych marek, takich jak Winora, Staiger czy XLC.

Sachs Saxonette

ZOBACZ WIĘCEJ
Niemiecki producent rowerów Sachs obecny jest na rynku od prawie 140 lat. Firma ta zyskała swoją sławę początkowo dzięki produkcji wysokiej klasy silników do motocykli. Jednym z najpopularniejszych modeli marki Sachs jest Saxonette.

Merida

ZOBACZ WIĘCEJ
Merida to bardzo popularna w ostatnich latach marka, która rozpoczęła swoją działalność w latach 70. Siedziba główna Meridy mieści się w Niemczech, gdzie są projektowane wszystkie modele tych rowerów.

Falter

ZOBACZ WIĘCEJ
Falter to tradycyjna marka z Niemiec z ponad 90-letnią historią. Producent ten oferuje zarówno rowery dziecięce, terenowe, miejskie, jak i składane.

Flyer

ZOBACZ WIĘCEJ
Flyer to szwajcarski lider rowerów elektrycznych. Swoje rowery eksportuje głównie do Niemiec, Austrii oraz Holandii.

Focus

ZOBACZ WIĘCEJ
Focus to wysokiej klasy niemieckie rowery projektowane przez pasjonatów. Każdy etap powstania nowego modelu, od projektu, po testy i produkcję, odbywa się w Niemczech.

Koga

ZOBACZ WIĘCEJ
Koga to holenderski producent rowerów z prawie 50-letnim doświadczeniem na rynku. Marka oryginalnie wywodzi się z Japonii.

Prophete

ZOBACZ WIĘCEJ
Niemiecka firma rowerowa Prophete obecna jest na rynku od ponad 100 lat. Dostawcą komponentów do mechanizmów rowerów elektrycznych tego producenta jest Samsung oraz AEG.

Peugeot

ZOBACZ WIĘCEJ
Francuska marka Peugeot jest znana głównie z produkcji samochodów. Ta sama firma również specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy rowerów od prawie 140 lat. W swojej ofercie posiada zarówno rowery sportowe, wyścigowe jak i turystyczne.

Cortina

ZOBACZ WIĘCEJ
Cortina to bardzo szybko rozwijająca się czeska marka. Rowery Cortina zdecydowanie wyróżniają się pomysłowością i praktycznością. Przykładem może być wmontowane w ramę gniazdo USB, dzięki któremu można naładować telefon komórkowy w drodze do pracy.

RIH

ZOBACZ WIĘCEJ
Holenderska marka RIH produkuje rowery od 100 lat. Przez cały ten czas rowery RIH były używane w tysiącach wyścigów mistrzowskich.

Przegląd roweru i gwarancja posprzedażowa

EL-BIKE rowery elektryczneMożesz liczyć na nasze wsparcie przez cały okres eksploatacji roweru, korzystając z usług naszego serwisu.

Stan techniczny roweru jest jednym z czynników decydujących o bezpieczeństwie jazdy. Dlatego właśnie starannie sprawdzamy wszystkie rowery przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. Wykonując różnego rodzaju testy diagnozujące, wychwytujemy każdą jedną usterkę i ją naprawiamy. Sprzedając elektryczne rowery renomowanych marek dbamy o szczegóły techniczne, ponieważ chcemy mieć pewność, że sprzedajemy egzemplarze całkowicie sprawne. 

Na wszystkie sprzedawane przez nas rowery elektryczne udzielamy gwarancji rozruchowej. Z uwagi na to, że sprzedawane przez nas rowery elektryczne są używane, nie możemy oferować na nie gwarancji producenta. Do każdego zakupionego u nas roweru dajemy jednak tak zwaną gwarancję rozruchową. Oznacza to, że po zakupie roweru masz całe dwa tygodnie na jego testowanie i sprawdzenie, czy wszystko działa poprawnie. Jeśli coś wzbudzi Twoje wątpliwości, my zobowiązujemy się je rozwiąć, a ewentualne usterki naprawić.